Σχεδιαστές » R S » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

Como Crema Stacked Style για γυναίκες

Como Crema Stacked Style για γυναίκες

καρύδα
ozoνώδες

Como Crema από Stacked Style είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Como Crema κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Linda Sivrican. Οι νότες κορυφής είναι Φύλλο Μπανανιάς και Καρύδα; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τριαντάφυλλο και Γλυκιές Νότες; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο και ζάχαρη.

Φύλλο Μπανανιάς Καρύδα

γιασεμί τριαντάφυλλο Γλυκιές Νότες

σανδαλόξυλο ζάχαρη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Como Crema by Stacked Style.

Como Crema Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Stacked Style Como Crema fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Stacked Style Como Crema, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Como Crema by Stacked Style. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Como Crema by Stacked Style αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Bath and Body Works Brown Sugar & Fig Jo Malone Nectarine Blossom & Honey Bourjois Clin d'Oeil Sweet Kiss Mexx XX Very Wild Oriflame Dancing Lady Calvin Klein ck IN2U Heat Her Stacked Style Enchantress Remy Latour Diamond Rain Parfums DelRae Emotionnelle Nicolai Parfumeur Createur Balkis GoodTrueBeautiful Lovelily Molinard Tendre Friandise