Σχεδιαστές » R S » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

Dolce Dew Stacked Style για γυναίκες

Dolce Dew Stacked Style για γυναίκες

τροπικό

Dolce Dew από Stacked Style είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Dolce Dew κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Linda Sivrican. Οι νότες κορυφής είναι ροδάκινο και λίτσι; οι μεσαίες νότες είναι Μπαμπού, τριαντάφυλλο και παιώνια; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Καρύδα και ζάχαρη.

ροδάκινο λίτσι

Μπαμπού τριαντάφυλλο παιώνια

Κεχριμπάρι Καρύδα ζάχαρη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dolce Dew by Stacked Style.

Dolce Dew Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Stacked Style Dolce Dew fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Stacked Style Dolce Dew, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dolce Dew by Stacked Style. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dolce Dew by Stacked Style αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Oscar de la Renta Oscar Fresh Vanilla Bath and Body Works Black Raspberry Vanilla Lulu Castagnette LuluCastagnette Jo Malone Vanilla & Anise Oriflame Dancing Lady Ulric de Varens Varens essentiel Neroli Divin L`Occitane en Provence Rose Confite O Boticario Glamour Secrets Black Susanne Lang Sula Socialite Playering Set Gale Hayman Delicious Amber Sinfonia di Note Coeur de Noisette Nicolai Parfumeur Createur Balkis