Σχεδιαστές » R S » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Fuji Flower Stacked Style για γυναίκες

Fuji Flower Stacked Style για γυναίκες

τροπικό

Fuji Flower από Stacked Style είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Fuji Flower κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Linda Sivrican. Οι νότες κορυφής είναι αστεροειδή μήλο και κουμ κουάτ; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί και άνθη ροδάκινιας; η νότα της βάσης είναι σανδαλόξυλο.

αστεροειδή μήλο κουμ κουάτ

γιασεμί άνθη ροδάκινιας

σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fuji Flower by Stacked Style.

Fuji Flower Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Stacked Style Fuji Flower fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Stacked Style Fuji Flower, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fuji Flower by Stacked Style. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fuji Flower by Stacked Style αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Chevignon Chevignon 57 for Her Estée Lauder Pleasures Exotic Aftelier Orchid Single Love Passport A Bloom Les Parfums de Rosine Roseberry Lulu Castagnette Just 4 U :-X Benefit B Spot Donna Karan DKNY Fresh Blossom Art Limited Edition Cacharel Amor Amor Delight Lomani Best Lady Ulric de Varens Varens & Moi  L'Emotion Clinique Clinique Happy In Bloom 2011