Σχεδιαστές » R S » Λουλουδενιο « Ομάδες

Sheer Stella 2006 Stella McCartney για γυναίκες

Sheer Stella 2006 Stella McCartney για γυναίκες

Sheer Stella 2006 από Stella McCartney είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Sheer Stella 2006 κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι Αμάλφι λεμόνι και Μήλο Γκόλντεν; η μεσαία νότα είναι τριαντάφυλλο; η νότα της βάσης είναι Κεχριμπάρι.

Αμάλφι λεμόνι Μήλο  Γκόλντεν

τριαντάφυλλο

Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sheer Stella 2006 by Stella McCartney.

Sheer Stella 2006 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Stella McCartney Sheer Stella 2006 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Stella McCartney Sheer Stella 2006, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sheer Stella 2006 by Stella McCartney. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sheer Stella 2006 by Stella McCartney αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Estée Lauder Pleasures Estée Lauder Private Collection Tuberose Gardenia Vera Wang Sheer Veil Lalique Claire de Nilang Kenzo L'Eau par Kenzo Love L'Eau Bath and Body Works Japanese Cherry Blossom Renee Jasmine Prescriptives Flirt Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Light Celine Dion Spring in Provence Alexa Lixfeld 001 Revlon Love Her Madly