Σχεδιαστές » R S » Λουλουδενιο « Ομάδες

Sheer Stella 2007 Stella McCartney για γυναίκες

Sheer Stella 2007 Stella McCartney για γυναίκες

Sheer Stella 2007 από Stella McCartney είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Sheer Stella 2007 κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι Πράσινο Μήλο, τριαντάφυλλο και Αμάλφι λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια και τριαντάφυλλο; η νότα της βάσης είναι Κεχριμπάρι.

Πράσινο Μήλο τριαντάφυλλο Αμάλφι λεμόνι

παιώνια τριαντάφυλλο

Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sheer Stella 2007 by Stella McCartney.

Sheer Stella 2007 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Stella McCartney Sheer Stella 2007 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Stella McCartney Sheer Stella 2007, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sheer Stella 2007 by Stella McCartney. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sheer Stella 2007 by Stella McCartney αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Stella McCartney Sheer Stella Max Mara Max Mara Gold Touch Tous Summer St. John St. John Eau de Parfum Chantecaille Le Jasmin Tom Tailor Ocean for Women Kate Moss Kate Summer Time L`Occitane en Provence Rose 4 Reines Parfum d`Empire 3 Fleurs Perry Ellis 360° Black for Women Strange Invisible Perfumes Aquarian Rose Issey Miyake L’Eau d’Issey Fleur de Bois