Σχεδιαστές » R S » Λουλουδενιο « Ομάδες

Stella Sheer 2009 Stella McCartney για γυναίκες

Stella Sheer 2009 Stella McCartney για γυναίκες
Sponsored

Stella Sheer 2009 από Stella McCartney είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Stella Sheer 2009 κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι Αμάλφι λεμόνι και Μήλο Γκόλντεν; η μεσαία νότα είναι τριαντάφυλλο; η νότα της βάσης είναι Κεχριμπάρι.

Αμάλφι λεμόνι Μήλο  Γκόλντεν

τριαντάφυλλο

Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Stella Sheer 2009 by Stella McCartney.

Stella Sheer 2009 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Stella McCartney Stella Sheer 2009 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Stella McCartney Stella Sheer 2009, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Stella Sheer 2009 by Stella McCartney. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Stella Sheer 2009 by Stella McCartney αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Secret Intention Penhaligon`s Ellenisia Moschino Glamour Montale Powder Flowers Gucci Flora by Gucci Eau de Toilette Narciso Rodriguez Essence Sarah Horowitz Parfums Perfect Tuberose Tallulah Jane Tallulah Victoria`s Secret Very Sexy Now 2010 Long Lost Perfume Casaque Kenzo Time for Peace Acqua di Parma Acqua di Parma Magnolia Nobile Special Edition