Σχεδιαστές » R S » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Stella Velvet Stella McCartney για γυναίκες

Stella Velvet Stella McCartney για γυναίκες

Stella Velvet από Stella McCartney είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ και παιώνια; η μεσαία νότα είναι τριαντάφυλλο; η νότα της βάσης είναι Κεχριμπάρι.

Μανταριν ορανζ παιώνια

τριαντάφυλλο

Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Stella Velvet by Stella McCartney.

Stella Velvet Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Stella McCartney Stella Velvet fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Stella McCartney Stella Velvet, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Stella Velvet by Stella McCartney. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Stella Velvet by Stella McCartney αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lancome Tresor Cacharel LouLou Gucci Gucci Accenti Panouge Isabey Gardenia Keiko Mecheri Mihime Tauer Perfumes 01 Le Maroc Pour Elle Etienne Aigner Starlight Arrogance Glamour Jessica Simpson Fancy Love Ava Luxe Rosa de la Luz Montana Parfum de Femme Filles des Iles Floral Sensuel