Σχεδιαστές » R S » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Elixir Noir Stendhal για γυναίκες

Elixir Noir Stendhal για γυναίκες

Το έχω: 3 Το θέλω: 1

Elixir Noir Stendhal για γυναίκες Εικόνες

Elixir Noir από Stendhal είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Elixir Noir κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Emilie (Bevierre) Coppermann. Οι νότες κορυφής είναι μανόλια, κράνμπερι και ροζ πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι γαρδένια, φρέζια και ορχιδέα; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Μόσχος και άμυρις.

μανόλια κράνμπερι ροζ πιπέρι

γαρδένια φρέζια ορχιδέα

πατσουλί Μόσχος άμυρις

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Elixir Noir by Stendhal.

Elixir Noir Σχόλια Αρωμάτων

Melina
Melina

Μυριζει σαν το silver rain tou La Prairie
Αρωματικα ξυλα ,γλυκες νοτες και ορχιδέες.Τελειο άρωμα και με διαρκεια.Κριμα που εχω μονο ενα δειγμα .
Πρεπει να βρω ενα μπουκαλι ισως και δύο.

Jan
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Stendhal Elixir Noir fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Stendhal Elixir Noir, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Elixir Noir by Stendhal. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Elixir Noir by Stendhal αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lancome Attraction Calvin Klein Contradiction Naomi Campbell Winter Kiss Monotheme Fine Fragrances Venezia White Tea Princesse Marina De Bourbon Asteria Burberry The Beat Alyssa Ashley White Musk Le Labo Jasmin 17 Bruno Acampora Seplasia Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Tout Oublier Letting Go Annayake Annayake Pour Elle Light Omnia Profumi Granato