Σχεδιαστές » R S » Ανατολιτικο « Ομάδες

Berberiades Extreme Stephanie de Saint-Aignan για γυναίκες και άνδρες

Berberiades Extreme Stephanie de Saint-Aignan για γυναίκες και άνδρες

κανέλα

Berberiades Extreme από Stephanie de Saint-Aignan είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Berberiades Extreme κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Stephanie de Saint-Aignan. Οι νότες κορυφής είναι Εσπεριδοειδή και τσάι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Κέδρος της Βιρτζίνιας, σανδαλόξυλο, Κανέλα και τζίντζερ; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, κύμινο, θυμίαμα και Κεχριμπάρι.

Εσπεριδοειδή τσάι

γιασεμί Κέδρος της Βιρτζίνιας σανδαλόξυλο Κανέλα τζίντζερ

Βανίλια κύμινο θυμίαμα Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Berberiades Extreme by Stephanie de Saint-Aignan.

Berberiades Extreme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Stephanie de Saint-Aignan Berberiades Extreme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Stephanie de Saint-Aignan Berberiades Extreme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Berberiades Extreme by Stephanie de Saint-Aignan. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Berberiades Extreme by Stephanie de Saint-Aignan αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Avon Surrender Stella Cadente Miss Me Discrete Chanel Allure Homme Edition Blanche Pupa Puposhka Gold Montale Dewmusk Jean Desprez Bal a Versailles Creed Vanisia Indult C16 The Body Shop Activist Ramon Molvizar Oriental Goldskin Boadicea the Victorious The Exclusives Warrioress Le Labo Labdanum 18