Σχεδιαστές » R S » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

Elektrou Strange Invisible Perfumes για γυναίκες

Elektrou Strange Invisible Perfumes για γυναίκες

Elektrou από Strange Invisible Perfumes είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για γυναίκες. Elektrou κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Alexandra Balahoutis. Το άρωμα περιέχει σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι και Βανιλια.

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Elektrou by Strange Invisible Perfumes.

Elektrou Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Strange Invisible Perfumes Elektrou fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Strange Invisible Perfumes Elektrou, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Elektrou by Strange Invisible Perfumes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Elektrou by Strange Invisible Perfumes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Βανιλια Ανατολης
Chopard Mira-Bai Montale Sweet Oriental Dream Montale Vanilla Extasy Calypso St. Barth Lea Molinard Les Orientaux: Vanille  Fraicheur Molinard Vanille Fruitee Guerlain Shalimar Oiseau de Paradis Corine de Farme Douceur Nature Vanilla Laurence Dumont Vanille Chocolat Ava Luxe Loves True Bluish Light Parfume de Vanille Tropical Vanilla Lush American Cream