Σχεδιαστές » R S » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Musc Botanique Strange Invisible Perfumes για γυναίκες και άνδρες

Musc Botanique Strange Invisible Perfumes για γυναίκες και άνδρες

καπνιστό

Musc Botanique από Strange Invisible Perfumes είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Musc Botanique κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Alexandra Balahoutis. Το άρωμα περιέχει Γεράνι, Κεχριμπάρι, Αγγελική, θυμίαμα και Αμπρετη (Μολόχα).

Γεράνι Κεχριμπάρι Αγγελική θυμίαμα Αμπρετη  (Μολόχα)

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Musc Botanique by Strange Invisible Perfumes.

Musc Botanique Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Strange Invisible Perfumes Musc Botanique fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Strange Invisible Perfumes Musc Botanique, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Musc Botanique by Strange Invisible Perfumes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Musc Botanique by Strange Invisible Perfumes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Jennifer Lopez Deseo Hilde Soliani Ti Amo: Iris Victoria`s Secret Body by Victoria Baldinini Baldinini de Nuit Bond No 9 Astor Place Baldinini Baldinini Parfum Glace Ulric de Varens Mini Musk Alyssa Ashley Esoteric Marella Ferrera Ambre Ze Dana Tabu Forbidden Borsari Bouquet di Violette Niven Morgan Gold Scent