Σχεδιαστές » R S » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Strenesse Gabriele Strehle Strenesse για γυναίκες

Strenesse Gabriele Strehle Strenesse για γυναίκες

Strenesse Gabriele Strehle Strenesse για γυναίκες Εικόνες

Strenesse Gabriele Strehle από Strenesse είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Strenesse Gabriele Strehle κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Maurice Roucel. Οι νότες κορυφής είναι λάιμ, πάπρικα και αχλάδι; οι μεσαίες νότες είναι ροδάκινο , Φραγκοστάφυλλο, μανόλια και κρίνος; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κέδρος της Βιρτζίνιας και Κεχριμπάρι.

λάιμ πάπρικα αχλάδι

ροδάκινο Φραγκοστάφυλλο μανόλια κρίνος

σανδαλόξυλο Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Strenesse Gabriele Strehle by Strenesse.

Strenesse Gabriele Strehle Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Strenesse Strenesse Gabriele Strehle fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Strenesse Strenesse Gabriele Strehle, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Strenesse Gabriele Strehle by Strenesse. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Strenesse Gabriele Strehle by Strenesse αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

s.Oliver s.Oliver Sport 1 Female s.Oliver Love 2008 Laura Mercier Eau Gourmande Violette Lulu Castagnette Just 4 U :-X Comptoir Sud Pacifique Mora Bella Chanel Les Exclusifs de Chanel No 18 Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Rose A Saigon Carolina Herrera CH Garden Party mark. mark Instant Vacation Louis Feraud Eau des Sens Jeanne Arthes Mascarade Bourjois Clin d'Oeil Porte Bonheur