Σχεδιαστές » R S » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Tempt Sugababes για γυναίκες

Tempt Sugababes για γυναίκες

Tempt Sugababes για γυναίκες Βίντεο Tempt Sugababes για γυναίκες Βίντεο
Tempt Sugababes για γυναίκες Εικόνες Tempt Sugababes για γυναίκες Εικόνες

Tempt από Sugababes είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι τριαντάφυλλο, ορχιδέα και κόκκινα μούρα; οι μεσαίες νότες είναι τσάι και Φραγκοστάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και Βανιλια.

τριαντάφυλλο ορχιδέα κόκκινα μούρα

τσάι Φραγκοστάφυλλο

Μόσχος Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Tempt by Sugababes.

Tempt Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Sugababes Tempt fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Sugababes Tempt, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Tempt by Sugababes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Tempt by Sugababes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Chevignon Chevignon 57 for Her Salvador Dali RubyLips Juicy Couture Juicy Girl Salvatore Ferragamo Incanto Heaven Laura Biagiotti Aqua di Roma Jean Patou Un Amour de Patou Banana Republic Jade NafNaf NafNaf Too... Revlon Charlie Silver Nez a Nez Bouche Baie Victoria`s Secret Peace, Love, Hope Thymes Kimono Rose