Σχεδιαστές » R S » Κιτρο « Ομάδες

Sula Lovebirds Fresh Susanne Lang για γυναίκες

Sula Lovebirds Fresh Susanne Lang για γυναίκες

Sula Lovebirds Fresh από Susanne Lang είναι ένα Κιτρο άρωμα για γυναίκες. Sula Lovebirds Fresh κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Susanne Lang. Το άρωμα περιέχει Εσπεριδοειδή, γρασίδι, ανθη λεμονιας και ζάχαρη.

Εσπεριδοειδή γρασίδι ανθη λεμονιας ζάχαρη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sula Lovebirds Fresh by Susanne Lang.

Sula Lovebirds Fresh Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Susanne Lang Sula Lovebirds Fresh fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Susanne Lang Sula Lovebirds Fresh, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sula Lovebirds Fresh by Susanne Lang. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sula Lovebirds Fresh by Susanne Lang αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
Estée Lauder Alliage Sport Burberry Weekend for Men Paco Rabanne Paco Energy Salvatore Ferragamo Tuscan Soul Jardin de France Citron vert Royall Fragrances Royall Lyme Jo Malone Grapefruit L`Erbolario Citrus Penhaligon`s Eau de Cologne Demeter Fragrance Little Twin Stars Sinfonia di Note Ecorce d'Orange Jo Wood Organics Langa