Σχεδιαστές » R S » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Just Me Sweet Years για γυναίκες

Just Me Sweet Years για γυναίκες

Just Me Sweet Years για γυναίκες Εικόνες

Just Me από Sweet Years είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι λάιμ και αχλάδι; οι μεσαίες νότες είναι φρέζια, γιασεμί, κρίνο της κοιλάδας και ροδάκινο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Βενζόη , Κέδρος και σανδαλόξυλο.

λάιμ αχλάδι

φρέζια γιασεμί κρίνο της κοιλάδας ροδάκινο

Μόσχος Βενζόη Κέδρος σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Just Me by Sweet Years.

Just Me Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Sweet Years Just Me fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Sweet Years Just Me, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Just Me by Sweet Years. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Just Me by Sweet Years αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Paco Rabanne Black XS for Her ID Parfums Ame Toscane Jette Joop Jette Heartbeat Hilde Soliani Ti Amo: Iris Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Vecchi Rossetti Yves Saint Laurent Parisienne Cristiano Fissore Cashmere for Women Roberto Verino Gold Farmacia SS. Annunziata Kama LR Heidi Klum Dreams Yves Saint Laurent Parisienne A L`Extreme Salvador Dali ITISLOVE Intense