Σχεδιαστές » R S » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Al Waseem Swiss Arabian για άνδρες

Al Waseem Swiss Arabian για άνδρες

Al Waseem Swiss Arabian για άνδρες Εικόνες

Al Waseem από Swiss Arabian είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Λευκά άνθη, γρασίδι και κρίνο της κοιλάδας; οι μεσαίες νότες είναι υάκυνθος, ρίζωμα ίρις, πιπέρι και κύμινο; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, πατσουλί, Μόσχος και Ουντ.

Λευκά  άνθη γρασίδι κρίνο της κοιλάδας

υάκυνθος ρίζωμα ίρις πιπέρι κύμινο

Κέδρος πατσουλί Μόσχος Ουντ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Al Waseem by Swiss Arabian.

Al Waseem Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Swiss Arabian Al Waseem fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Swiss Arabian Al Waseem, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Al Waseem by Swiss Arabian. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Al Waseem by Swiss Arabian αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Thierry Mugler B*Men Serge Lutens Arabie Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Zagorsk Alexander McQueen Kingdom Limited Edition Bijan Bijan With a Twist for Men Cattier Eau Boisee Angel Schlesser Angel Schlesser Homme Oriental Edition DSH Perfumes Vetyver Nicolai Parfumeur Createur Nicolaï Pour Homme Atelier Cologne Bois Blonds June Jacobs Better Love Naturel Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal