Σχεδιαστές » R S » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Dehn El Ood Fakham Swiss Arabian για άνδρες

Dehn El Ood Fakham Swiss Arabian για άνδρες

ουντ
Dehn El Ood Fakham Swiss Arabian για άνδρες Εικόνες

Dehn El Ood Fakham από Swiss Arabian είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, Σανγκουίνι, Φραγκοστάφυλλο και νότες μπαχαρικών; οι μεσαίες νότες είναι κρίνο της κοιλάδας και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, λευκός μόσχος και Ουντ.

γκρειπ φρουτ Σανγκουίνι Φραγκοστάφυλλο νότες μπαχαρικών

κρίνο της κοιλάδας γιασεμί

Βανίλια λευκός μόσχος Ουντ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dehn El Ood Fakham by Swiss Arabian.

Dehn El Ood Fakham Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Swiss Arabian Dehn El Ood Fakham fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Swiss Arabian Dehn El Ood Fakham, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dehn El Ood Fakham by Swiss Arabian. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dehn El Ood Fakham by Swiss Arabian αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bvlgari Black Jil Sander Jil Ralph Lauren Purple Label Bond No 9 Bleecker Street Versace Versus Uomo La Maison de la Vanille Vanille Sauvage de Madagascar Oleg Cassini Cassini for Men Aveda Aveda Love Ormonde Jayne Tolu Serge Lutens Borneo 1834 Vegueros Vegueros Reminiscence Eau de Patchouli