Σχεδιαστές » R S » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Habeitak Swiss Arabian για γυναίκες

Habeitak Swiss Arabian για γυναίκες

ουντ
Habeitak Swiss Arabian για γυναίκες Εικόνες

Habeitak από Swiss Arabian είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι τριαντάφυλλο και Πεύκο; οι μεσαίες νότες είναι υάκυνθος, πιπέρι, κύμινο και ρίζωμα ίρις; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, Ουντ, πατσουλί και Μόσχος.

τριαντάφυλλο Πεύκο

υάκυνθος πιπέρι κύμινο ρίζωμα ίρις

Κέδρος Ουντ πατσουλί Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Habeitak by Swiss Arabian.

Habeitak Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Swiss Arabian Habeitak fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Swiss Arabian Habeitak, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Habeitak by Swiss Arabian. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Habeitak by Swiss Arabian αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Burberry London for Men Ayala Moriel Black Licorice Paco Rabanne Ultraviolet Metal Beach Missoni Missoni Colori - Missoni Gianduia Boucheron Boucheron Homme Eau de Toilette Fraicheur 2008 Giorgio Armani Onde Mystere Esprit VIP Life for Him Comme des Garcons Comme des Garcons x Undercover Holygrace Bijan B Exquisite for Men Lord`s Jester Ares ID Parfums Madras A Perfume Organic Mejica