Σχεδιαστές » R S » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Khateer Swiss Arabian για άνδρες

Khateer Swiss Arabian για άνδρες

ουντ
Khateer Swiss Arabian για άνδρες Εικόνες

Khateer από Swiss Arabian είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Το άρωμα περιέχει Μόσχος, τουμπερόζα, σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, Ουντ, καρυκεύματα, τριαντάφυλλο και βρύα.

Μόσχος τουμπερόζα σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Ουντ καρυκεύματα τριαντάφυλλο βρύα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Khateer by Swiss Arabian.

Khateer Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Swiss Arabian Khateer fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Swiss Arabian Khateer, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Khateer by Swiss Arabian. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Khateer by Swiss Arabian αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Segreti di Lucca Boheme Estée Lauder Cinnabar DSH Perfumes Jitterbug Strange Invisible Perfumes Arunima Culti Terraforte L`Artisan Parfumeur Poivre Piquant Comme des Garcons Comme des Garcons x Undercover Holygrapie Neil Morris October Ayala Moriel Finjan M. Micallef Les 4 Saisons: Black Sea Calvin Klein ck IN2U Heat Him Lalique Eau de Lalique