Σχεδιαστές » R S » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

No. 7 Sylvie για γυναίκες

No. 7 Sylvie για γυναίκες

ozoνώδες

No. 7 από Sylvie είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Sylvie Robin. Το άρωμα περιέχει φασκόμηλο, γιασεμί, παιώνια, πιπέρι, νότες ξύλων, κατιφές και καρπούζι.

φασκόμηλο γιασεμί παιώνια πιπέρι νότες ξύλων κατιφές καρπούζι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about No. 7 by Sylvie.

No. 7 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Sylvie No. 7 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Sylvie No. 7, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει No. 7 by Sylvie. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για No. 7 by Sylvie αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Emanuel Ungaro Diva Sarah Jessica Parker Lovely Liquid Satin Vivienne Westwood Boudoir Yves Rocher Comme une Evidence Le Parfum Jil Sander Jil Sander Bath and Beauty Lotto Gravity Power for Women Pierre Cardin Choc de Cardin Ayala Moriel Schizm Long Lost Perfume Maroc Detaille 1905 Kesling Be Bop Stefano Canturi Canturi