Σχεδιαστές » T-Z » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Gotham Tallulah Jane για γυναίκες

Gotham Tallulah Jane για γυναίκες

Gotham Tallulah Jane για γυναίκες Εικόνες

Gotham από Tallulah Jane είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Gotham κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι μοσχοκάρυδο, ροζ πιπέρι και νότες μπαχαρικών; οι μεσαίες νότες είναι Γεράνι, τριαντάφυλλο και φύλλο βιολέτας; οι νότες της βάσης είναι βετιβέρ, πατσουλί και μύρο.

μοσχοκάρυδο ροζ πιπέρι νότες μπαχαρικών

Γεράνι τριαντάφυλλο φύλλο βιολέτας

βετιβέρ πατσουλί μύρο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Gotham by Tallulah Jane.

Gotham Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tallulah Jane Gotham fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tallulah Jane Gotham, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Gotham by Tallulah Jane. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Gotham by Tallulah Jane αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Gucci Gucci by Gucci Eau de Parfum Salvatore Ferragamo F for Fascinating Marks and Spencer True Red Guerlain Sous le Vent Nina Ricci Ricci Ricci Roberto Capucci Capucci de Capucci Jean Patou L`Heure Attendue Il Profvmo Multiflor Line Coquelicot CB I Hate Perfume To See A Flower Lancetti Madame Novaya Zarya Russkie Uzori Galimard Yavana