Σχεδιαστές » T-Z » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Aki Tann Rokka για γυναίκες και άνδρες

Aki Tann Rokka για γυναίκες και άνδρες

κίτρινο φλόραλ

Aki από Tann Rokka είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Aki κυκλοφόρησε το έτος 2005. Το άρωμα περιέχει Ροδόξυλο Βραζιλίας, Μόσχος, Υλάνγκ Υλάνγκ, Κέδρος, Ζωϊκό Άμπερ, πατσουλί και Βέτιβερ.

Ροδόξυλο Βραζιλίας Μόσχος Υλάνγκ Υλάνγκ Κέδρος Ζωϊκό Άμπερ πατσουλί Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Aki by Tann Rokka.

Aki Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tann Rokka Aki fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tann Rokka Aki, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Aki by Tann Rokka. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Aki by Tann Rokka αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Thierry Mugler Alien Serge Lutens Arabie Al-Rehab Naseem Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Marc Jacobs Marc Jacobs Autumn Splash Ivy Alfred Dunhill Dunhill Benetton Colors de Benetton Men Masaki Matsushima Aqua Mat Homme Sonoma Scent Studio Sienna Musk Donna Karan Cashmere Mist Luxe D.S. & Durga Smoked Amber Dorin Un Air d’Arabie Amber