Σχεδιαστές » T-Z » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Kisu Tann Rokka για γυναίκες και άνδρες

Kisu Tann Rokka για γυναίκες και άνδρες

κίτρινο φλόραλ
aquatic

Kisu από Tann Rokka είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Kisu κυκλοφόρησε το έτος 2004. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Azzi Pickthall. Η νότα κορυφής είναι Υδάτινες νότες; οι μεσαίες νότες είναι Υλάνγκ Υλάνγκ και Ροδόξυλο Βραζιλίας; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος και Μόσχος.

Υδάτινες νότες

Υλάνγκ Υλάνγκ Ροδόξυλο Βραζιλίας

Κέδρος Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Kisu by Tann Rokka.

Kisu Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tann Rokka Kisu fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tann Rokka Kisu, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Kisu by Tann Rokka. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Kisu by Tann Rokka αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Hermes Eau des Merveilles Calvin Klein Truth Balenciaga Rumba Davidoff Zino Davidoff Issey Miyake Le Feu d'Issey Al-Rehab Saat Safa Guerlain Vol de Nuit Evasion L`Occitane en Provence Eau des Baux Montale Orient Extreme Aubusson man.aubusson Nicole Miller Nicole Miller for Men Long Lost Perfume Bakir