Σχεδιαστές » T-Z » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Ptisenbon Tartine et Chocolat για γυναίκες

Ptisenbon Tartine et Chocolat για γυναίκες

Ptisenbon από Tartine et Chocolat είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ptisenbon κυκλοφόρησε το έτος 1988. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , γάλβανο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι αγιόκλημα, γιασεμί και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Μόσχος, βρύα δριός και Ροδόξυλο Βραζιλίας.

πορτοκάλι γάλβανο λεμόνι

αγιόκλημα γιασεμί κρίνο της κοιλάδας

Κεχριμπάρι Μόσχος βρύα δριός Ροδόξυλο Βραζιλίας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ptisenbon by Tartine et Chocolat.

Ptisenbon Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tartine et Chocolat Ptisenbon fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tartine et Chocolat Ptisenbon, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ptisenbon by Tartine et Chocolat. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ptisenbon by Tartine et Chocolat αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Chanel Chanel N°19 Iceberg Iceberg Effusion Woman Betty Barclay Betty Barclay Women Oscar de la Renta Volupte Yves Rocher Desir de Nature Guerlain Samsara Shine Lancaster Sunwater Crabtree & Evelyn Sarawak Cale Fragranze d’Autore Ozio Demeter Fragrance Pruning Shears Schiaparelli Shocking You Schiaparelli Dance Arrogance