Σχεδιαστές » T-Z » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Ptisenbon Lovely Cherry Tartine et Chocolat για γυναίκες

Ptisenbon Lovely Cherry Tartine et Chocolat για γυναίκες

Ptisenbon Lovely Cherry από Tartine et Chocolat είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Ptisenbon Lovely Cherry κυκλοφόρησε το έτος 2007. Το άρωμα περιέχει φρέζια, γιασεμί, ροζ γκειπ φρουτ, πολύτιμα ξύλα και τριαντάφυλλο.

φρέζια γιασεμί ροζ γκειπ φρουτ πολύτιμα ξύλα τριαντάφυλλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ptisenbon Lovely Cherry by Tartine et Chocolat.

Ptisenbon Lovely Cherry Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tartine et Chocolat Ptisenbon Lovely Cherry fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tartine et Chocolat Ptisenbon Lovely Cherry, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ptisenbon Lovely Cherry by Tartine et Chocolat. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ptisenbon Lovely Cherry by Tartine et Chocolat αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Valentino V Ete Burberry Burberry Women Emanuel Ungaro Apparition Parfum Revelation Christian Dior J`Adore Gold Supreme (Divinement Or) Nina Ricci Nina Gold Edition Ulric de Varens Mini Pretty Lancome Tresor Sheer Fragrance Oriflame Elvie Summer Magic O Boticario Myriad Rothenstein Deja Vu Rothenstein Deja Vu 2 Springfield SPF Woman