Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

02 L`Air du Desert Marocain Tauer Perfumes για γυναίκες και άνδρες

02 L`Air du Desert Marocain Tauer Perfumes για γυναίκες και άνδρες

Το έχω: 2 Το είχα : 1 Το θέλω: 2

02 L`Air du Desert Marocain Tauer Perfumes για γυναίκες και άνδρες Εικόνες 02 L`Air du Desert Marocain Tauer Perfumes για γυναίκες και άνδρες Εικόνες 02 L`Air du Desert Marocain Tauer Perfumes για γυναίκες και άνδρες Εικόνες 02 L`Air du Desert Marocain Tauer Perfumes για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

02 L`Air du Desert Marocain από Tauer Perfumes είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. 02 L`Air du Desert Marocain κυκλοφόρησε το έτος 2005. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Andy Tauer. Οι νότες κορυφής είναι κόλιανδρος, Πετιτ γκρέιν, κύμινο και Λεβάντα; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, λάβδανο, Σημύδα και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Βέτιβερ, Κέδρος, πατσουλί και βρύα δριός.

κόλιανδρος Πετιτ γκρέιν κύμινο Λεβάντα

γιασεμί λάβδανο Σημύδα Γεράνι

Κεχριμπάρι Βέτιβερ Κέδρος πατσουλί βρύα δριός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about 02 L`Air du Desert Marocain by Tauer Perfumes.

02 L`Air du Desert Marocain Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tauer Perfumes 02 L`Air du Desert Marocain fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tauer Perfumes 02 L`Air du Desert Marocain, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει 02 L`Air du Desert Marocain by Tauer Perfumes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για 02 L`Air du Desert Marocain by Tauer Perfumes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Serge Lutens Rousse Montale Blue Amber Yves Rocher Ispahan Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Honey and the Moon Maitre Parfumeur et Gantier Eau des Iles Penhaligon`s LP No.9 for Men Egofacto Piege a Filles Tesori d`Oriente Zenzero DSH Perfumes Mahjoun Fiorucci Pin Up I M Spicy I Profumi di Firenze Vaniglia e Zenzero Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Mitzah