Σχεδιαστές » T-Z » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

08 Une Rose Chypree Tauer Perfumes για γυναίκες

08 Une Rose Chypree Tauer Perfumes για γυναίκες

κανέλα
08 Une Rose Chypree Tauer Perfumes για γυναίκες Εικόνες 08 Une Rose Chypree Tauer Perfumes για γυναίκες Εικόνες 08 Une Rose Chypree Tauer Perfumes για γυναίκες Εικόνες 08 Une Rose Chypree Tauer Perfumes για γυναίκες Εικόνες 08 Une Rose Chypree Tauer Perfumes για γυναίκες Εικόνες 08 Une Rose Chypree Tauer Perfumes για γυναίκες Εικόνες

08 Une Rose Chypree από Tauer Perfumes είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. 08 Une Rose Chypree κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Andy Tauer. Οι νότες κορυφής είναι Κανέλα, Δάφνη, Περγαμόντο, λεμόνι και Κλημεντίνη; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο Βουλγαρίας, τριαντάφυλλο και Γεράνι μπουρμπόν; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο, βρύα δριός, πατσουλί, Βέτιβερ και Βανίλια.

Κανέλα Δάφνη Περγαμόντο λεμόνι Κλημεντίνη

τριαντάφυλλο Βουλγαρίας τριαντάφυλλο Γεράνι μπουρμπόν

λάβδανο βρύα δριός πατσουλί Βέτιβερ Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about 08 Une Rose Chypree by Tauer Perfumes.

08 Une Rose Chypree Σχόλια Αρωμάτων

*sophi*
*sophi*

Ενα από τα πιο πικάντικα αρώματα τριαντάφυλλου που έχω φορέσει στην ζωή μου.
Δυνατό, έντονο και ξηρό ,καταλαβαίνεις ότι είναι του Αντυ Τάουερ αμέσως...τα εσπεριδοειδή με την κανέλα στο άνοιγμα δίνουν μια ενέργεια και δυναμική αμέσως που το φοράς..΄οταν αρχίζει και ηρεμεί τότε νιώθεις την ύπαρξη του τριαντάφυλλου αλλά δεν είναι μια απλή μυρωδιά τριανταφυλλου μόνο, υπάρχει έντονη η παρουσια των βρύων και του πικρού λάβδανου!
Γενικά το άρωμα είναι έντονο, με δυνατά συστατικά με διάρκεια και όλα είναι σε ένα κρεσέντο...φοβερή δημιουργία.
Προσωπικά δεν μπορώ να φορέσω τόσο δυνατό άρωμα με τόση ένταση.Προτιμώ αλλιώς την αίσθηση του τριαντάφυλλου.
Έτσι , αφου δοκίμασα το δείγμα μου το προσέφερα κάπου αλλού.

Nov
2012

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tauer Perfumes 08 Une Rose Chypree fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tauer Perfumes 08 Une Rose Chypree, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει 08 Une Rose Chypree by Tauer Perfumes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για 08 Une Rose Chypree by Tauer Perfumes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Bond No 9 Bryant Park Montana Montana Mood Sexy Lancome Cuir de Lancome (La Collection Fragrances) Marks and Spencer True Red Clinique Aromatics Elixir Sheer Velvet Philtre Sensuel Sylvie No. 7 Penhaligon`s Victorian Posy Avon U by Ungaro Fever DSH Perfumes Minuit Le Labo Tubereuse 40 New York Saffron James 'Ume Stefano Canturi Canturi