Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

09 Orange Star Tauer Perfumes για γυναίκες και άνδρες

09 Orange Star Tauer Perfumes για γυναίκες και άνδρες

09 Orange Star Tauer Perfumes για γυναίκες και άνδρες Εικόνες 09 Orange Star Tauer Perfumes για γυναίκες και άνδρες Εικόνες 09 Orange Star Tauer Perfumes για γυναίκες και άνδρες Εικόνες 09 Orange Star Tauer Perfumes για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

09 Orange Star από Tauer Perfumes είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. 09 Orange Star κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Andy Tauer. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ και Κλημεντίνη; οι μεσαίες νότες είναι λεμονόγρασσο και άνθη πορτοκαλιάς; οι νότες της βάσης είναι Ζωϊκό Άμπερ, σπόρος Τόνκα και Βανίλια.

Μανταριν ορανζ Κλημεντίνη

λεμονόγρασσο άνθη πορτοκαλιάς

Ζωϊκό Άμπερ σπόρος Τόνκα Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about 09 Orange Star by Tauer Perfumes.

09 Orange Star Σχόλια Αρωμάτων

MoMa.z
MoMa.z

Review (και καλά) #4
<Πρώτος πύργος που ανεβαίνω>

Ένας από τους κρυπτονίτες μου είναι το σιδέρωμα
ρούχων. Δεν θέλω ρε παιδί μου, πώς το λένε.
Πες μου να μαγειρέψω, να απολυμάνω τουαλέτες (άρε Ελληνικά στρατά, εξπέρ έχω γίνει..θυμάμαι έμπαινα μέσα με 2 υρδροχλωρικά οξειά ανά χείρας και δώστου..ποτάμια τα δάκρυα από τις αναθυμιάσεις), να ξεσαβουριάσω αποθήκες, να βάψω, όλα τα κάνω και συμφέρω. Άμα ερχόντουσαν οι Αγγλίδες Kim και Aggie, και με βλέπανε εν δράσει, θα κόβανε τις φλέβες τους για πάρτι μου.

Έτσι,μαζί με το σιδέρωμα σιχαίνομαι και όλα τα παρεμφερή αλλά περισσότερο από όλα, το αποπνικτικό Merito ή καλύτερα την μυρωδιά που μυρίζω με το που μπώ σε γνωστή γαλλική αλυσίδα στεγνοκαθαριστηρίων ρούχων. Ε, άμα σιδέρωνα με κλειστά μάτια και ψέκαζες το ρούχο με το πορτοκαλένιο αστέρι, δεν θα καταλάβαινα διαφορά.
ΟΚ, η κολώνια είναι αρρενωπή, σου δίνει την αίσθηση καθαριότητας φρεσκάδας και μπουκομμένου λεμονιού (καλά, πώς έγινε αυτό? αφού έχει βιταμίνη c?!), αλλά γιατί κάποιος να θέλει να μυρίζει κλινικά καθαρός?

Από την άλλη μην δίνεις και πολύ σημασία σε αυτά που λέω γιατί είμαι ρηχός για να κολυμπάω στα βαθιά νερά που ελίσσεται ο Andωνάκης με τις δημιουργίες του. Είναι για τους ψαγμένους αυτά.. Όχι έγω που προτιμώ να τρώω στα IKEA αντί στο Βαρούλκο. (μια φορά πήγα εκεί και ήταν και κερασμένα :p)

Χα! 50 ml για 85.50 γιούρια? Σπεύσε στο πλησιέστερο ή καθαριστήριο ρούχων και κάτσε κανά μισάωρο μέσα να γουστάρεις ή σούπερ μάρκετ και απόκτησε τα 500 ml με λιγότερο από 4.50 ευρώ. Άσε που το μπουκάλι είναι πιο πρόστυχο και προκλιτικό με την χαμογελαστή μελαχρινή και το όλο νόημα λάγνο βλέμμα της.

Βαθμολογία: Άσε..

Υ.Γ.1 Άμα ξέρει κανείς το τηλεφωνό της νοικοκυράς στο μπουκάλι ας με ενημερώσει. Στοίβες έχω μαζέψει.(μπααα.. να είναι καλά η μανούλα!)
Υ.Γ.2 Ok ήταν η πρώτη δημιουργία του κυρίου Tauer που δοκιμάζω και απλά δεν μου άρεσε.(Στο άλλο μου χέρι όμως βόσκει η γλυκειά Reverie au Jardin που ευτυχώς εξισορρόπισε την ξινάδα της πρώτης)

Nov
2012

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tauer Perfumes 09 Orange Star fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tauer Perfumes 09 Orange Star, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει 09 Orange Star by Tauer Perfumes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για 09 Orange Star by Tauer Perfumes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Les Copains Femme Krizia Spazio Krizia Donna Jean Paul Gaultier Classique Summer Fragrance 2008 Boucheron Trouble eau Legere Caron En Avion Les Parfums de Rosine La Rose de Rosine Michel Germain Sexual O Boticario Glamour Secrets Rose Morris Luna Lulu Guinness Pink Pearls Shiseido Memoire Cesare Paciotti Cesare Paciotti For Her