Σχεδιαστές » T-Z » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Cologne du Maghreb Tauer Perfumes για γυναίκες και άνδρες

Cologne du Maghreb Tauer Perfumes για γυναίκες και άνδρες

Cologne du Maghreb Tauer Perfumes για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Cologne du Maghreb από Tauer Perfumes είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Cologne du Maghreb κυκλοφόρησε το έτος 2011. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Andy Tauer. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι, Περγαμόντο και φασκόμηλο; οι μεσαίες νότες είναι δεντρολίβανο, άνθη πορτοκαλιάς, Λεβάντα, νερόλι και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος Άτλας, λάβδανο, Βέτιβερ και Κεχριμπάρι.

λεμόνι Περγαμόντο φασκόμηλο

δεντρολίβανο άνθη πορτοκαλιάς Λεβάντα νερόλι τριαντάφυλλο

Κέδρος Άτλας λάβδανο Βέτιβερ Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cologne du Maghreb by Tauer Perfumes.

Cologne du Maghreb Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tauer Perfumes Cologne du Maghreb fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tauer Perfumes Cologne du Maghreb, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cologne du Maghreb by Tauer Perfumes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cologne du Maghreb by Tauer Perfumes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Victoria`s Secret Very Sexy for Him Izod Izod Novae Plus Fresh Blue Fresh Citron de Vigne Strange Invisible Perfumes Fire and Cream Gendarme Gendarme Green O Boticario Homme.com Creed Royal Water Novaya Zarya Troynoy Can Carlos Albahaca Lord`s Jester Helios Concrete de Parfum Intelligent Nutrients Innercalm