Σχεδιαστές » T-Z » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Pentachords White Tauer Perfumes για γυναίκες και άνδρες

Pentachords White Tauer Perfumes για γυναίκες και άνδρες

Pentachords White Tauer Perfumes για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Pentachords White Tauer Perfumes για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Pentachords White Tauer Perfumes για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Pentachords White από Tauer Perfumes είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Pentachords White κυκλοφόρησε το έτος 2011. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Andy Tauer. Το άρωμα περιέχει Κεχριμπάρι, Βανιλια, Ροδόξυλο Βραζιλίας, Βιολέτα, ρίζωμα ίρις και ίριδα.

Κεχριμπάρι Βανιλια Ροδόξυλο Βραζιλίας Βιολέτα ρίζωμα ίρις ίριδα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pentachords White by Tauer Perfumes.

Pentachords White Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tauer Perfumes Pentachords White fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tauer Perfumes Pentachords White, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pentachords White by Tauer Perfumes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pentachords White by Tauer Perfumes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bvlgari Eau Parfumee au The Blanc Monotheme Fine Fragrances Venezia White Tea Lentheric Tweed Fiorucci Miss Fiorucci Only Love Prada No1 Iris Juliette Has A Gun Citizen Queen Novae Plus Graceful Green Revlon Fire & Ice Cool Acqua di Parma Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speciale 2008 Ramon Molvizar Precious Oriflame Volare O Boticario Rhea