Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Second Skin Ted Baker για άνδρες

Second Skin Ted Baker για άνδρες

Second Skin από Ted Baker είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Second Skin κυκλοφόρησε το έτος 2004. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Alain Astori. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο, Λεβάντα και φασκόμηλο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Μόσχος και Βέτιβερ.

Περγαμόντο Κάρδαμο

μοσχοκάρυδο Λεβάντα φασκόμηλο

Κεχριμπάρι Μόσχος Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Second Skin by Ted Baker.

Second Skin Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ted Baker Second Skin fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ted Baker Second Skin, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Second Skin by Ted Baker. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Second Skin by Ted Baker αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Balenciaga Cristobal Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Eau d'Orient 2007 Aftelier Parfum de Maroc Roger & Gallet Bouquet Imperial S.T. Dupont Signature for Men Etat Libre d`Orange Nombril Immense Yves Saint Laurent Opium Collector Edition 2008 Yves Saint Laurent Opium DSH Perfumes Mahjoun Lee Cooper Originals Gentlemen By Bobo Dinner Mansfield Malafemmena