Σχεδιαστές » T-Z » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Skinwear Ten for Men Ted Baker για άνδρες

Skinwear Ten for Men Ted Baker για άνδρες

κανέλα

Skinwear Ten for Men από Ted Baker είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Skinwear Ten for Men κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, Περγαμόντο και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο, Κανέλα και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα, Μόσχος και Βανίλια.

Μανταριν ορανζ Περγαμόντο Κάρδαμο

μοσχοκάρυδο Κανέλα γιασεμί

σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Skinwear Ten for Men by Ted Baker.

Skinwear Ten for Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ted Baker Skinwear Ten for Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ted Baker Skinwear Ten for Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Skinwear Ten for Men by Ted Baker. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Skinwear Ten for Men by Ted Baker αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Christian Dior Eau Sauvage Avon Mesmerize Domenico Caraceni Ivy League Cattier Eau du Verger Fragonard Les Naturelles: Figuier fleur Eclectic Collections Factor Creed Zeste Mandarine Tonatto Profumi Anena Tallulah Jane 333 Melange Perfume Melange Solid Perfume Green & Citrus Melvita Cologne 8 Essences Rose en Bos Viridescent