Σχεδιαστές » T-Z » Λουλουδενιο « Ομάδες

W Ted Baker για γυναίκες

W Ted Baker για γυναίκες

W από Ted Baker είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. W κυκλοφόρησε το έτος 2002. Οι νότες κορυφής είναι Φύλλο Συκιάς, παιώνια, Αφρικανική βιολέτα και Βιολέτα της Πάρμα; οι μεσαίες νότες είναι κασσία, ορχιδέα και βατόμουρο; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια και Κέδρος.

Φύλλο Συκιάς παιώνια Αφρικανική βιολέτα Βιολέτα της Πάρμα

κασσία ορχιδέα βατόμουρο

Βανίλια Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about W by Ted Baker.

W Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ted Baker W fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ted Baker W, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει W by Ted Baker. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για W by Ted Baker αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Dior Dior Passage No.9 Mariella Burani Amuleti Guerlain Les Quatre Saisons - Muguet de Printemps The Different Company Jasmin de Nuit Creed Fantasia de Fleurs Etat Libre d`Orange Putain des Palaces Jean-Louis Scherrer Nuits de Scherrer Aroma M Geisha Blanche Atelier Flou Sloane Rose Henri Bendel Orange Flower Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Music Royal Apothic Cutting Garden