Σχεδιαστές » T-Z » Λουλουδενιο « Ομάδες

W Ted Baker για γυναίκες

W Ted Baker για γυναίκες

W από Ted Baker είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. W κυκλοφόρησε το έτος 2002. Οι νότες κορυφής είναι Φύλλο Συκιάς, παιώνια, Αφρικανική βιολέτα και Βιολέτα της Πάρμα; οι μεσαίες νότες είναι κασσία, ορχιδέα και βατόμουρο; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια και Κέδρος.

Φύλλο Συκιάς παιώνια Αφρικανική βιολέτα Βιολέτα της Πάρμα

κασσία ορχιδέα βατόμουρο

Βανίλια Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about W by Ted Baker.

W Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ted Baker W fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ted Baker W, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει W by Ted Baker. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για W by Ted Baker αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Lavande Velours Elizabeth Taylor Sparkling White Diamonds Avon Individual Blue Jean Paul Gaultier Ma Dame Geoffrey Beene Geoffrey Beene Jean-Louis Scherrer Nuits de Scherrer Renee Tuberose Susanne Lang Lotus Blossom Maitre Parfumeur et Gantier Magnolia Pourpre Melange Perfume Roll-On Perfume No. 5 Romane Ever Classic Bronnley White Dahlia