Σχεδιαστές » T-Z » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Black Soul Ted Lapidus για άνδρες

Black Soul Ted Lapidus για άνδρες

κανέλα

Black Soul από Ted Lapidus είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Black Soul κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Alexandra Carlin. Το άρωμα περιέχει βάλσαμο Τολού, μέντα, Κανέλα, Μόσχος, Κέδρος Κίνας, ξύλο γκουαϊακ, νερόλι, σαφράν, Περγαμόντο, Κάρδαμο, ρετσίνη και ανθη λεμονιας.

βάλσαμο Τολού μέντα Κανέλα Μόσχος Κέδρος Κίνας ξύλο γκουαϊακ νερόλι σαφράν Περγαμόντο Κάρδαμο ρετσίνη ανθη λεμονιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Black Soul by Ted Lapidus.

Black Soul Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ted Lapidus Black Soul fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ted Lapidus Black Soul, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Black Soul by Ted Lapidus. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Black Soul by Ted Lapidus αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Davidoff Echo Laura Biagiotti Tempore Uomo Gucci Gucci Rush for Men La Perla Touch Grigio Perla Ajmal Shadow Olivier Durbano Amethyst Nez a Nez Foret de Becharre Charriol Charriol Homme Sport Mazzolari Lui Gianni Campagna Bespoke Michael Michalsky Michalsky for Men Kenzo Once Upon a Time pour Homme