Σχεδιαστές » T-Z » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Black Soul Imperial Ted Lapidus για άνδρες

Black Soul Imperial Ted Lapidus για άνδρες

καφές
Black Soul Imperial Ted Lapidus για άνδρες Εικόνες

Black Soul Imperial από Ted Lapidus είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Black Soul Imperial κυκλοφόρησε το έτος 2011. Οι νότες κορυφής είναι Εσπεριδοειδή και Καφές; οι μεσαίες νότες είναι καρυκεύματα και μέντα; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων, Κεχριμπάρι και δέρμα.

Εσπεριδοειδή Καφές

καρυκεύματα μέντα

νότες ξύλων Κεχριμπάρι δέρμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Black Soul Imperial by Ted Lapidus.

Black Soul Imperial Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ted Lapidus Black Soul Imperial fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ted Lapidus Black Soul Imperial, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Black Soul Imperial by Ted Lapidus. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Black Soul Imperial by Ted Lapidus αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Baldessarini Del Mar Baldessarini Jil Sander Sander for Men Salvatore Ferragamo Subtil Pour Homme Ermenegildo Zegna Acqua D'Estate Essenza Roberto Verino VV Man Pierre Cardin Pierre Cardin Pour Monsieur Louis Feraud Feraud Homme L`Artisan Parfumeur L'Eau du Navigateur Ajmal Shadow Rasasi Dhaneloudh Combodi Smell Bent Werewolf Lumberjack Intelligent Nutrients Restore