Σχεδιαστές » T-Z » Πρασινο Συπρέ « Ομάδες

Blueted Ted Lapidus για άνδρες

Blueted Ted Lapidus για άνδρες

Blueted Ted Lapidus για άνδρες Εικόνες

Blueted από Ted Lapidus είναι ένα Πρασινο Συπρέ άρωμα για άνδρες. Blueted κυκλοφόρησε το έτος 2004. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Gerard Anthony. Οι νότες κορυφής είναι Πεύκο και κουμ κουάτ; οι μεσαίες νότες είναι Κυκλάμινο, πατσουλί και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, λευκός μόσχος και Ροδόξυλο Βραζιλίας.

Πεύκο κουμ κουάτ

Κυκλάμινο πατσουλί γιασεμί

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι λευκός μόσχος Ροδόξυλο Βραζιλίας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Blueted by Ted Lapidus.

Blueted Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ted Lapidus Blueted fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ted Lapidus Blueted, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Blueted by Ted Lapidus. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Blueted by Ted Lapidus αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Συπρέ
Cerruti Image L`Occitane en Provence The Vert  (Green Tea) Guy Laroche Horizon L`Erbolario Te Verde (Green Tea) Gant Gant Summer Halston Halston 1-12 Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves Green Tea & Bamboo L`Erbolario Mirto Parfum d`Empire Yuzu Fou Jasper Conran Jasper Conran II Man Sisley Sisley Eau de 1 Gendarme Gendarme