Σχεδιαστές » T-Z » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Fantasme Ted Lapidus για γυναίκες

Fantasme Ted Lapidus για γυναίκες

Το είχα : 1 Το θέλω: 1

Fantasme Ted Lapidus για γυναίκες Εικόνες Fantasme Ted Lapidus για γυναίκες Εικόνες

Fantasme από Ted Lapidus είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Fantasme κυκλοφόρησε το έτος 1992. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre Bourdon. Οι νότες κορυφής είναι ανανάς, νότες πρασίνου, Βιολέτα, ροδάκινο και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο Δαμασκού, βατόμουρο, ρίζωμα ίρις, γιασεμί και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Μόσχος, Βανίλια και Κέδρος.

ανανάς νότες πρασίνου Βιολέτα ροδάκινο Περγαμόντο

τριαντάφυλλο Δαμασκού βατόμουρο ρίζωμα ίρις γιασεμί κρίνο της κοιλάδας

σανδαλόξυλο Μόσχος Βανίλια Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fantasme by Ted Lapidus.

Fantasme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ted Lapidus Fantasme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ted Lapidus Fantasme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fantasme by Ted Lapidus. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fantasme by Ted Lapidus αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Avon Always Roberto Cavalli Just Cavalli Her Liz Claiborne Mambo for Woman Giorgio Beverly Hills Giorgio Beverly Hills Blue Alain Delon Samourai Pinkberry Jeanne Arthes Sur Un Nuage Yves Rocher Green Summer Revillon Eau de Turbulences Infusion Organique Indochine Roberto Capucci Nuance Francesco Smalto Fullchoke for Women Bjorn Borg Love All Crystal Blue