Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολιτικο « Ομάδες

Lapidus Pour Homme Ted Lapidus για άνδρες

Lapidus Pour Homme Ted Lapidus για άνδρες

μέλι
Lapidus Pour Homme Ted Lapidus για άνδρες Εικόνες Lapidus Pour Homme Ted Lapidus για άνδρες Εικόνες

Lapidus Pour Homme από Ted Lapidus είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Lapidus Pour Homme κυκλοφόρησε το έτος 1987. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Martin Gras. Οι νότες κορυφής είναι Αρτεμισία, ανανάς, ιουνίπερος, Βασιλικός, Περγαμόντο, λεμόνι και Λεβάντα; οι μεσαίες νότες είναι Πεύκο, μέλι, ρίζωμα ίρις, γιασεμί, κύμινο, Πετιτ γκρέιν, κρίνο της κοιλάδας, τριαντάφυλλο, Ροδόξυλο Βραζιλίας και θυμίαμα; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα, Κεχριμπάρι, πατσουλί, Μόσχος, βρύα δριός, Κέδρος και ταμπάκο.

Αρτεμισία ανανάς ιουνίπερος Βασιλικός Περγαμόντο λεμόνι Λεβάντα

Πεύκο μέλι ρίζωμα ίρις γιασεμί κύμινο Πετιτ γκρέιν κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο Ροδόξυλο Βραζιλίας θυμίαμα

σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι πατσουλί Μόσχος βρύα δριός Κέδρος ταμπάκο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lapidus Pour Homme by Ted Lapidus.

Lapidus Pour Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ted Lapidus Lapidus Pour Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ted Lapidus Lapidus Pour Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lapidus Pour Homme by Ted Lapidus. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lapidus Pour Homme by Ted Lapidus αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Yves Rocher Aztek Yves Rocher Neonatura Cocoon Davidoff Relax Bvlgari Omnia Queen Latifah Queen by Queen Latifah Ulric de Varens Varens essentiel Ambre Mysterieux Molinard Habanita Paloma Picasso Minotaure Yves Rocher Venise Alain Delon Samourai Avon Black Suede Korloff Paris Kn°II