Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Lapidus Pour Homme Gold Extreme Ted Lapidus για άνδρες

απαλό πικάντικο
κανέλα
Lapidus Pour Homme Gold Extreme Ted Lapidus για άνδρες Εικόνες

Lapidus Pour Homme Gold Extreme από Ted Lapidus είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Lapidus Pour Homme Gold Extreme κυκλοφόρησε το έτος 2015. Οι νότες κορυφής είναι ροζ γκειπ φρουτ, ροζ πιπέρι και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο, γαρίφαλο, Κανέλα και πορτοκάλι; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Βανίλια, δέρμα και Βέτιβερ.

ροζ γκειπ φρουτ ροζ πιπέρι Κάρδαμο

μοσχοκάρυδο γαρίφαλο Κανέλα πορτοκάλι

Κεχριμπάρι Βανίλια δέρμα Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lapidus Pour Homme Gold Extreme by Ted Lapidus.

Lapidus Pour Homme Gold Extreme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ted Lapidus Lapidus Pour Homme Gold Extreme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ted Lapidus Lapidus Pour Homme Gold Extreme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lapidus Pour Homme Gold Extreme by Ted Lapidus. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lapidus Pour Homme Gold Extreme by Ted Lapidus αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Yves Saint Laurent Nu Calvin Klein Obsession Romeo Gigli Romeo Gigli Uomo Al Haramain Perfumes Al Buraq L`Erbolario Meharees Arrogance Arrogance Man Ted Baker X2O Extraordinary for Men L`Artisan Parfumeur Al Oudh Essentially Me Amber JoAnne Bassett Spicy Oriental I Profumi di Firenze Vaniglia e Zenzero Vicky Tiel Venus De L'Amour