Σχεδιαστές » T-Z » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Pour Homme Ted Lapidus για άνδρες

Pour Homme Ted Lapidus για άνδρες

καπνιστό
Pour Homme Ted Lapidus για άνδρες Εικόνες Pour Homme Ted Lapidus για άνδρες Εικόνες

Pour Homme από Ted Lapidus είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Pour Homme κυκλοφόρησε το έτος 1978. Οι νότες κορυφής είναι Αλδεϋδες, Περγαμόντο, κόλιανδρος, Θυμάρι και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι ερυθρελάτη, γιασεμί, δέρμα, πατσουλί και Βέτιβερ; οι νότες της βάσης είναι Καστορέουμ, λάβδανο, βρύα, Μόσχος και Ολίβανο.

Αλδεϋδες Περγαμόντο κόλιανδρος Θυμάρι λεμόνι

ερυθρελάτη γιασεμί δέρμα πατσουλί Βέτιβερ

Καστορέουμ λάβδανο βρύα Μόσχος Ολίβανο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pour Homme by Ted Lapidus.

Pour Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ted Lapidus Pour Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ted Lapidus Pour Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pour Homme by Ted Lapidus. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pour Homme by Ted Lapidus αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cafe Parfums Cafe-Cafe Adventure Banana Republic Black Walnut Ralph Lauren Safari for Men L`Artisan Parfumeur Jatamansi Kiton Kiton Black Floris No 89 Roger & Gallet Open Olivier Durbano Turquoise Creed Cuir de Russie Laurence Dumont Eau de Cologne - Vetiver Nicolai Parfumeur Createur Baladin Platinum J Mix 18