Σχεδιαστές » T-Z » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Oha Teo Cabanel για γυναίκες

Oha Teo Cabanel για γυναίκες

Oha Teo Cabanel για γυναίκες Εικόνες Oha Teo Cabanel για γυναίκες Εικόνες Oha Teo Cabanel για γυναίκες Εικόνες Oha Teo Cabanel για γυναίκες Εικόνες

Oha από Teo Cabanel είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Oha κυκλοφόρησε το έτος 2005. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Francois Latty. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και τσάι; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, γιασεμί και Κάρδαμο; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, σπόρος Τόνκα, ίριδα, νότες ξύλων και Μόσχος.

Περγαμόντο τσάι

τριαντάφυλλο γιασεμί Κάρδαμο

Βανίλια σπόρος Τόνκα ίριδα νότες ξύλων Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Oha by Teo Cabanel.

Oha Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Teo Cabanel Oha fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Teo Cabanel Oha, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Oha by Teo Cabanel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Oha by Teo Cabanel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Giorgio Armani Armani Privé Cologne Eclat de Jasmin Givenchy Les Parfums Mythiques - Givenchy III Givenchy Ange ou Demon Tendre David & Victoria Beckham Signature for Her Caron Lady Caron Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Geranium Caron N`Aimez Que Moi Grossmith Hasu-no-Hana Lancaster Lancaster Eau de Concentree Yardley Chique Jacomo Coeur de Parfum / Parfum Rare Jean Patou Cocktail