Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Papavero del Tibet Tesori d`Oriente για γυναίκες

Papavero del Tibet Tesori d`Oriente για γυναίκες

Papavero del Tibet από Tesori d`Oriente είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Το άρωμα περιέχει κόκκινη παπαρούνα.

κόκκινη παπαρούνα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Papavero del Tibet by Tesori d`Oriente.

Papavero del Tibet Σχόλια Αρωμάτων

ilikon
ilikon

Κανει μια καλη προσπαθεια αυτη η εταιρεια...

Nov
2012

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tesori d`Oriente Papavero del Tibet fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tesori d`Oriente Papavero del Tibet, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Papavero del Tibet by Tesori d`Oriente. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Papavero del Tibet by Tesori d`Oriente αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Jo Malone Blue Agava & Cacao Alessandro Dell` Acqua Alessandro Dell` Acqua Lolita Lempicka Fleur de Corail Creed Love in White Fendi Fendi 2004 Victoria`s Secret Cashmere Vanilla Jasmine Bruno Acampora Iranzol Shiseido Zen Concentrated D.S. & Durga Shake Shake Senora La Prairie Life Threads Ruby Smell Bent Monaco-Dependant Boucheron Boucheron Femme Baccarat Limited Edition