Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Papavero del Tibet Tesori d`Oriente για γυναίκες

Papavero del Tibet Tesori d`Oriente για γυναίκες

Papavero del Tibet από Tesori d`Oriente είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Το άρωμα περιέχει κόκκινη παπαρούνα.

κόκκινη παπαρούνα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Papavero del Tibet by Tesori d`Oriente.

Papavero del Tibet Σχόλια Αρωμάτων

ilikon
ilikon

Κανει μια καλη προσπαθεια αυτη η εταιρεια...

Nov
2012

Papavero del Tibet by Tesori d`Oriente 5.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Tesori d`Oriente Papavero del Tibet fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Tesori d`Oriente Papavero del Tibet, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Papavero del Tibet by Tesori d`Oriente. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Papavero del Tibet by Tesori d`Oriente αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Annayake Yukimi Calvin Klein Euphoria Elizabeth Taylor Diamonds and Rubies Marks and Spencer Autograph New York Lobogal Lobogal Pour Elle Coach Legacy Antonio Banderas Spirit Night Fever Liz Claiborne Liz Xerjoff Esquel Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Bergamote Mila Schön `70 Nejma Nejma 3