Σχεδιαστές » T-Z » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Aqua Lily The Body Shop για γυναίκες

Aqua Lily The Body Shop για γυναίκες

ozoνώδες
aquatic

Aqua Lily από The Body Shop είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Aqua Lily κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι ροζ πιπέρι, Πράσινο Μήλο, Μπαμπού, καρπούζι και μανταρίνι; οι μεσαίες νότες είναι ρεζεντά, κρίνος, Βιολέτα, κρίνο της κοιλάδας και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και Κέδρος.

ροζ πιπέρι Πράσινο Μήλο Μπαμπού καρπούζι μανταρίνι

ρεζεντά κρίνος Βιολέτα κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο

Μόσχος Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Aqua Lily by The Body Shop.

Aqua Lily Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με The Body Shop Aqua Lily fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με The Body Shop Aqua Lily, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Aqua Lily by The Body Shop. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Aqua Lily by The Body Shop αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Estée Lauder Private Collection Burberry Touch for Women Yves Rocher Pur Desir de Mimosa Alfred Sung Sha Stella Cadente Miss Me Victorio & Lucchino Agua de Rocio Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Gardenia Miller Harris Fleur du Matin Nicolas Danila Asian Gardens Ayala Moriel Viola Miller Harris Jasmin Vert Damien Bash Parfum Lucifer No.2