Σχεδιαστές » T-Z » Λουλουδενιο « Ομάδες

Dreams Unlimited The Body Shop για γυναίκες

Dreams Unlimited The Body Shop για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 3

Dreams Unlimited The Body Shop για γυναίκες Εικόνες

Dreams Unlimited από The Body Shop είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Dreams Unlimited κυκλοφόρησε το έτος 2010. Dreams Unlimited έχει δημιουργηθεί από Loc Dong και Anne Flipo. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι και Φραγκοστάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, πράσινη πιπεριά και κόκκινη πιπεριά τσίλι; η νότα της βάσης είναι Κέδρος της Βιρτζίνιας.

πορτοκάλι Φραγκοστάφυλλο

ίριδα πράσινη πιπεριά κόκκινη πιπεριά τσίλι

Κέδρος της Βιρτζίνιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dreams Unlimited by The Body Shop.

Dreams Unlimited Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με The Body Shop Dreams Unlimited fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με The Body Shop Dreams Unlimited, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dreams Unlimited by The Body Shop. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dreams Unlimited by The Body Shop αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy My Couture Abinoam Inveja Ella Mikao Yujin Star Nina Ricci L`Air du Temps Couture Edition Victorio & Lucchino V & L Jardin de France Oeillet Houbigant Quelques Fleurs l`Original Il Profvmo Soliflor Line Vent de Jasmin Caron Farnesiana Roxana Illuminated Perfume Rosa April Aromatics Lindenblossom Susanne Lang Sula Stiletto Musk