Σχεδιαστές » T-Z » Λουλουδενιο « Ομάδες

Indian Night Jasmine The Body Shop για γυναίκες

Indian Night Jasmine The Body Shop για γυναίκες

Το έχω: 4 Το είχα : 1

ozoνώδες
Indian Night Jasmine The Body Shop για γυναίκες Εικόνες Indian Night Jasmine The Body Shop για γυναίκες Εικόνες

Indian Night Jasmine από The Body Shop είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Indian Night Jasmine κυκλοφόρησε το έτος 2012. Το άρωμα περιέχει γιασεμί, άνθη πορτοκαλιάς, φύλλο βιολέτας και σανδαλόξυλο.

γιασεμί άνθη πορτοκαλιάς φύλλο βιολέτας σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Indian Night Jasmine by The Body Shop.

Indian Night Jasmine Σχόλια Αρωμάτων

Indian Night Jasmine by The Body Shop 4.25 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με The Body Shop Indian Night Jasmine fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με The Body Shop Indian Night Jasmine, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Indian Night Jasmine by The Body Shop. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Indian Night Jasmine by The Body Shop αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Viktor&Rolf Flowerbomb Burberry London Thierry Mugler Alien Pierre Initiatique Edition Vera Wang Flower Princess Burberry Body Donna Karan DKNY Be Delicious Vera Wang Princess Tesori d`Oriente Fiore del Dragone Oriflame Freya L`Occitane en Provence Fleurs de Cerisier L`Eau Jo Malone Orange Blossom Prada Infusion de Fleur d'Oranger (2015) Lolita Lempicka Eau de Desir Histoires de Parfums Tubereuse 3 Animale By Kilian Beyond Love L`Occitane en Provence Rose 4 Reines Serge Lutens Fleurs d'Oranger Christian Dior Miss Dior Cherie L`Eau Frederic Malle Carnal Flower Robert Piguet Fracas