Σχεδιαστές » T-Z » Λουλουδενιο « Ομάδες

Indian Night Jasmine The Body Shop για γυναίκες

Indian Night Jasmine The Body Shop για γυναίκες

Το έχω: 6 Το είχα : 2 Το θέλω: 1

ozoνώδες
Indian Night Jasmine The Body Shop για γυναίκες Εικόνες Indian Night Jasmine The Body Shop για γυναίκες Εικόνες

Indian Night Jasmine από The Body Shop είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Indian Night Jasmine κυκλοφόρησε το έτος 2012. Το άρωμα περιέχει γιασεμί, άνθη πορτοκαλιάς, φύλλο βιολέτας και σανδαλόξυλο.

γιασεμί άνθη πορτοκαλιάς φύλλο βιολέτας σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Indian Night Jasmine by The Body Shop.

Indian Night Jasmine Σχόλια Αρωμάτων

little_flower
little_flower

απίστευτα θηλυκό άρωμα, το φοράς και νιώθεις πιο γυναίκα από ποτέ..αν σας αρέσει το γιασεμί μην σκεφτείτε στιγμή την αγορά του, αξίζει.!το body butter του εξίσου καλό και σε συνδιασμό είναι υπέροχα..γενικά είναι βαρύ λουλουδάτο άρωμα και άμα ταιριάξει με το δέρμα δεν υπάρχει περιορισμος στην εποχή που μπορεί να φορεθεί κατά τη γνώμη μου..!

Jul
2016

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με The Body Shop Indian Night Jasmine fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με The Body Shop Indian Night Jasmine, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Indian Night Jasmine by The Body Shop. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Indian Night Jasmine by The Body Shop αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
The Body Shop White Musk Korres Vanilla Freesia Lychee Valentino Valentina Burberry London Prada Prada Candy L'Eau Nina Ricci L'Air du Temps Stila Creme Bouquet Jennifer Lopez Deseo Viktor&Rolf Flowerbomb Givenchy Gentlemen Only Casual Chic Thierry Mugler Alien Pierre Initiatique Edition Vera Wang Flower Princess Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2016 Oriflame Mirage Daydream Victoria`s Secret Pure Seduction Yves Saint Laurent Opium Burberry Body Donna Karan DKNY Be Delicious Prada Prada Candy Vera Wang Princess