Σχεδιαστές » T-Z » Πικαντικο Αρωματικο « Ομάδες

Kistna The Body Shop για άνδρες

Kistna The Body Shop για άνδρες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

Kistna από The Body Shop είναι ένα Πικαντικο Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Kistna κυκλοφόρησε το έτος 2002. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, γκρειπ φρουτ και πορτοκάλι; οι μεσαίες νότες είναι Θυμάρι, Βασιλικός και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Κέδρος και βρύα.

Περγαμόντο γκρειπ φρουτ πορτοκάλι

Θυμάρι Βασιλικός Γεράνι

πατσουλί Κέδρος βρύα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Kistna by The Body Shop.

Kistna Σχόλια Αρωμάτων

FAY
FAY

Πρασινάδα με κέδρο,ένα καταπράσινο δάσος και λιιιιγο πορτοκάλι για ζεστασιά.
Καλό.

Mar
2016

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με The Body Shop Kistna fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με The Body Shop Kistna, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Kistna by The Body Shop. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Kistna by The Body Shop αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πικαντικο Αρωματικο
Police Uomo Police Pal Zileri Lab i-White Geir Ness Geir Ness for Men Parfumerie Generale PG12 Hyperessence Matale Adidas Adidas Sport Field Jovan Sex Appeal Diptyque L`Eau de Tarocco Bath and Body Works Chai Anise Roccobarocco Fashion Man Fragonard Mensonge Intelligent Nutrients Attune Eden Classic Rapport