Σχεδιαστές » T-Z » Αρωματικο « Ομάδες

Shea The Body Shop για γυναίκες και άνδρες

Shea The Body Shop για γυναίκες και άνδρες

Το είχα : 2

Shea The Body Shop για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Shea από The Body Shop είναι ένα Αρωματικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Shea κυκλοφόρησε το έτος 2012.

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Shea by The Body Shop.

Shea Σχόλια Αρωμάτων

Katja Stefanidi
Katja Stefanidi

Ζεστό και πιπεράτο, χωρίς όμως ιδιαίτερη διάρκεια, ο επαναψεκασμός είναι απαραίτητος. Μου αρέσει καλύτερα το χειμώνα.

Nov
2016
marina 30
marina 30

ωραιο αρωμα για τα απογευματινα καλοκαιρια αλλα δυστηχως χωρις πολυ διαρκεια πρωσοπικα μενει πανω μου μια ωρα οχι παραπανω

Oct
2014

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με The Body Shop Shea fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με The Body Shop Shea, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Shea by The Body Shop. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Shea by The Body Shop αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Tommy Hilfiger T Kenzo KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) Alfred Dunhill Dunhill Pure Yves Saint Laurent Kouros Eau d`Ete 2006 Etienne Aigner Aigner Black Icedrops for Men Carthusia Io Capri Gap The Visionary Puma Urban Motion for Him Stephanie de Saint-Aignan Li Altarelli Clarins Eau des Jardins CB I Hate Perfume Burning Leaves Laurence Dumont Eau de Cologne - Lavander