Σχεδιαστές » T-Z » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

Vanilla The Body Shop για γυναίκες

Vanilla The Body Shop για γυναίκες

Το έχω: 5 Το είχα : 3

Vanilla The Body Shop για γυναίκες Εικόνες Vanilla The Body Shop για γυναίκες Εικόνες

Vanilla από The Body Shop είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Βερίκοκο, δαμάσκηνο, ροδάκινο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι τουμπερόζα, άνθη πορτοκαλιάς, γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, Μόσχος και Βανίλια.

Βερίκοκο δαμάσκηνο ροδάκινο λεμόνι

τουμπερόζα άνθη πορτοκαλιάς γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ κρίνο της κοιλάδας

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Vanilla by The Body Shop.

Vanilla Σχόλια Αρωμάτων

Vanilla by The Body Shop 3.00 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με The Body Shop Vanilla fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με The Body Shop Vanilla, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Vanilla by The Body Shop. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Vanilla by The Body Shop αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Βανιλια Ανατολης
Chopard Casmir Comptoir Sud Pacifique Coco Extreme Liz Claiborne Spark Coty Vanilla Fields Histoires de Parfums Tubereuse 1 Capricieuse Ayala Moriel Sahleb Corine de Farme Disney Princess Pink Toffe Dream Laurence Dumont Vanille Chocolat SoOud Ouris Jessica Simpson Dessert Treats Cupcake Demeter Fragrance Chococat Galimard Cantabelle