Σχεδιαστές » T-Z » Πικαντικο Αρωματικο « Ομάδες

Crown Park Royal The Crown Perfumery Co. για άνδρες

Crown Park Royal The Crown Perfumery Co. για άνδρες

καμφορά

Crown Park Royal από The Crown Perfumery Co. είναι ένα Πικαντικο Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Crown Park Royal κυκλοφόρησε το έτος 1929. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι William Thomson. Οι νότες κορυφής είναι Ευκάλυπτος, νερόλι και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι πράσινο γρασίδι και καρυκεύματα; οι νότες της βάσης είναι μοσχοκάρυδο, γαρίφαλο και Κάρδαμο.

Ευκάλυπτος νερόλι λεμόνι

πράσινο γρασίδι καρυκεύματα

μοσχοκάρυδο γαρίφαλο Κάρδαμο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Crown Park Royal by The Crown Perfumery Co..

Crown Park Royal Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με The Crown Perfumery Co. Crown Park Royal fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με The Crown Perfumery Co. Crown Park Royal, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Crown Park Royal by The Crown Perfumery Co.. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Crown Park Royal by The Crown Perfumery Co. αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πικαντικο Αρωματικο
Azzaro Jetlag L`Occitane en Provence The Blanc (White Tea) Compagnia Delle Indie I Ragazzi Compagnia Delle Indie Uomo Boudicca Wode (Paint) Nez a Nez Atelier d’Artiste Bath and Body Works Chai Anise Yachtsman Zanzibar Miller et Bertaux A Quiet Morning Nazareno Gabrielli Nazareno Gabrielli Demeter Fragrance Gingerale Mansfield Antonio De Curtis CnR Create Gemini for Men