Σχεδιαστές » T-Z » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Sublime Balkiss The Different Company για γυναίκες

Sublime Balkiss The Different Company για γυναίκες

ozoνώδες

Sublime Balkiss από The Different Company είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Sublime Balkiss κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Celine Ellena. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και φύλλα βιολέτας; οι μεσαίες νότες είναι πασχαλιά, κρίνο της κοιλάδας, τριαντάφυλλο Βουλγαρίας και Φραγκοστάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, ρείκι και Κακάο.

Περγαμόντο φύλλα βιολέτας

πασχαλιά κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο Βουλγαρίας Φραγκοστάφυλλο

πατσουλί ρείκι Κακάο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sublime Balkiss by The Different Company.

Sublime Balkiss Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με The Different Company Sublime Balkiss fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με The Different Company Sublime Balkiss, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sublime Balkiss by The Different Company. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sublime Balkiss by The Different Company αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Trussardi Trussardi Emanuel Ungaro Diva Christian Dior Miss Dior Cherie 2007 Jil Sander Jil Sander Scent 79 Woman Penhaligon`s Victorian Posy Hermes Parfum d`Hermes Novaya Zarya Krasnaya Moskva Cacharel Noa Dream Il Profvmo Multiflor Line Coquelicot Corine de Farme Camelia L`Artisan Parfumeur La Haie Fleurie Givenchy Very Irresistible Givenchy L’Intense